آیا حتما باید به شرکت های بیمه مراجعه کنید؟
خیر واقعا لازم به این کار نیست. چون شرکت بیمه مشاورانی دارد که اساسا کارشان این است که مقدمات استفاده شما از خدمات شرکت بیمه را فراهم کنند. پس خیال تان راحت باشد که لازم نیست وقت زیادی را برای رفتن به شرکت های بیمه بگذارید. کافیست با یک تماس فرم ثبت نام به دستتان برسد و بیمه عمر را پس از گذراندن مقدمات اداری تقریبا ۱۵ روزه شروع کنید.

آیا عمر این قراردادها مادام العمر است؟

در انتخاب مدت قرارداد بیمه عمر همه چیز به انتخاب ها و تمایلات شما بستگی دار.این شما هستید که مدت بیمه نامه را تعیین می کنید. اما از آنجایی که نام این بیمه نامه عمر می باشد به شما پیشنهاد می کنیم که بیشترین زمان را در نظر بگیرید.
آیا فقط می توانم یک نفر را بیمه کنم؟
خیر. درست است که بیمه عمر یک بیمه انفرادی می باشد، اما شما به عنوان سرپرست خانواده می توانید هم خودتان را بیمه کنید و هم همسر و فرزندانتان را.
سود بیمه ها و حساب های ۵، ۱۰، ۲۰ یا ۳۰ ساله تفاوتی با هم ندارد؟
اصلا این اشتباه را نکنید. یادتان باشد هر چه مدت قرارداد شما با شرکت بیمه طولانی تر باشد سودی که در نهایت و پس از پایان قرارداد به شما تعلق می گیرد بیشتر خواهد بود. این اختلاف تا ۱۰ برابر کل پس انداز شما در طول ۳۰ سال هم می رسد. پس بهتر است از همان ابتدا مدت زمان ۳۰ ساله را انتخاب کنید.

برای این نوع سرمایه گذاری باید از کجا شروع کرد؟
فقط کافیست با شماره تماس ۰۹۱۲۴۸۰۴۵۵۲ تماس بگیرید و یا از طریق صفحه ثبت نام در همین وب سایت فرم ثبت نام را دریافت کرده و پس از تکمیل کردن آن به همراه سایر مدارک نسبت به خرید بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد برای خود و خانواده محترمتان اقدام فرمائید.
چون بیمه هستم دیگر نیازی به بیمه عمر و تامین آتیه ندارم؟
پاسخ یک نه قاطع است. بیمه های معمولی هزینه های درمانی شما را تأمین می کنند. درواقع شما حق بیمه می دهید تا هر وقت نیاز پیدا کردید در مراکز پزشکی و درمانی از خدمات بیمه ای استفاده کنید. در حالی که بیمه های عمر درواقع نوعی سرمایه گذاری هستند و در پایان قرارداد هم اصل مبلغ سرمایه گذاری را به شما می دهند و هم سود آن را که به صورت روزشمار محاسبه می شود و بالا رفت تورم را هم طی دوره قرارداد در نظر می گیرد.

در ضمن هدف بیمه های عمر و تامین آتیه علاوه بر پس انداز و دریافت مستمری در آینده، بیمه کردن کیفیت زندگی ما نیز می باشد. چون اگر نگاهی به مزایا و پوشش های قرارگرفته در بیمه عمر داشته باشید قطعا متوجه خواهید شد که نوع مزایا و پوشش هایی بیمه عمر در هیچ بیمه خدمات درمانی و بیمه های تکمیلی وجود ندارد.

اگر شرکت مورد نظر ورشکست شود چه اتفاقی برای بیمه شما می افتد؟
تمامی شرکت های بیمه تحت نظر بیمه مرکزی هستند. از طرفی خود بیمه مرکزی شرکت های بیمه ای را به نحوی بیمه کرده است.

در ضمن اکثر شرکت های بیمه ای، بانک نیز دارند و از پشتوانه های مالی بسیار قوی برخوردارند. پس با توجه به قوانین سفت و سخت در صنعت بیمه و همچنین شرایط مالی  شرکت های بیمه ای احتمال ورشکستگی در صنعت بیمه بی معنی می باشد.
بیمه عمر سقف سنی دارد؟
بله این بیمه ها از بد تولد تا ۷۰ سالگی را شامل می شوند.